O mně

Ahoj! Nějakou velmi milou náhodou jste se ocitli na mému blogu, tak vás tu moc ráda vidím a vítám!

Asi by bylo vhodné vám o sobě něco málo říct, jelikož se s velkou pravděpodobností neznáme. Jmenuji se Soňa a jsem ročník 88. Od roku 2015 žiji a pracuji na Blízkém Východě. Tři a kus roku jsem strávila v Kuvajtu a od prosince 2018 žiji v Ománu. 

Domácnost sdílím se svým českým Společníkem, třemi kuvajtskými kočkami a jejich hromadou chlupů.

Zamilovala jsem si tady horkou poušť, slunce a moře, ale vůně lesa mi vždycky zamotá hlavu. Moc ráda čtu, píši a poslouchám hudbu. Kdybych mohla, strávila bych celý život cestováním a poznáváním – klidně jen v otrhaných šortkách a teniskách, protože mě to naplňuje neskutečným štěstím.

Už když mi bylo asi 9 let, tak jsem paní učitelce na základce vyprávěla, že jednou budu žít v zahraničí, protože mi to přišlo jako to největší možné dobrodružství a protože jsem vždycky chtěla poznávat svět a jiné kultury. Sice jsem si jako malá asi úplně nepředstavovala, že skončím na Blízkém Východě, ale nakonec se z toho úžasné dobrodružství opravdu vyklubalo.

Můj malý liščí blog nikdy nebyl a nikdy nebude snahou slepě oslavovat Kuvajt, Omán, nebo Araby jako takové (jak už mi bylo mnohokrát vyčteno). Od začátku se snažím popisovat svůj život tady jaký opravdu je – od toho dobrého, přes to naprosto ujeté až po to špatné.

Pokud byste měli jakékoli otázky, nebo pokud by vás cokoli zajímalo, nebojte se zeptat. Sice jsem liška, ale rozhodně nekoušu.
Mějte se krásně!

Soňa

4 odpovědi na “O mně”

  1. Dobrý den, Soňo,

    píši Vám z cestovní kanceláře CK Go2. Rádi bychom s Vámi spolupracovali ohledně psaní článku o Ománu. Měla byste zájem nám jednou za čas napsat článek o životě a cestování v Ománu?

    Děkuji za Info.

    Petra

  2. Dobrý den, měla bych otázku, ale pokud by to bylo možné, raději bych se vás zeptala soukromě..akorát jsem tu nenašla váš e-mail 🙈 Pokud byste byla tak hodná a měla na to čas, kontaktujte mě prosím na e-mail. Děkuji

  3. Dobrý den, Váš blog jsem skutečně objevila velmi milou náhodou a jsem za to moc ráda. Vaše přīběhy jsou velmi vtipně a poutavě napsané. Je to radost je číst. Marie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *